Telefón predajňa +421 907 222 008
Otváracie hodiny PON-PIA: 9:00-17:30
SOB: po tel. dohode
Close
Košická 14622/32C 080 01 Prešov (pri kruhovom objazde, výjazd Lemešany, pri autoumyvárke)
+421 907 222 008 - JUDr. Ján Paľa polovnictvo@palapo.sk
Pondelok - Piatok : 9:00-17:30
Sobota: po tel. dohode
Nedeľa: zatvorené

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Profesionalita je u nás na prvom mieste. Pristupujeme v zmysle „pre zákazníka len to najlepšie“ a jeho odrazom sú stovky našich spokojných odoberateľov. Budovanie zákazníckej lojality a spokojnosti je našim hnacím motorom a preto sa snažíme o vytváranie zážitku každým jedným nákupom.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Komplexné poradenstvo máte u nás zaručené! Sami sme dlhoroční poľovníci a väčšinou produktov aj sami testujeme, skúšame. Naše vedomosti a skúsenosti využijeme na to aby sme vám vedeli čo najviac poradiť a pomôcť vybrať vhodný produkt podľa vašich predstáv. Odborné poradenstvo prebieha prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne na našej predajni.

ZAPOŽIČANIE OPTIKY NA SKÚŠKU

Brilantná optika s prijateľnými cenami a vynikajúcimi parametrami v našej predajni nesmie chýbať. Zrejme každému je jasné a vie, že bez kvalitnej optiky sa dnes ako poľovník nezaobídete. U nás nie len že nájdete širokú ponuku poľovníckych optických prístrojov na trhu ale sme jedna z mála predajni, ktorá umožňuje si optiku vyskúšať a presvedčiť sa, že nie je nič lepšie na úspešnú poľovačku.

MONTÁŽ OPTIKY

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti optiky. Od návrhu riešenia, cez dodávku, po výber správnej montáže čo je prvou podmienkou presnej streľby. Ku kvalitnej optike prislúcha kvalitná montáž, preto je najlepšie samotnú realizáciu montáže zveriť do rúk našich odborníkov ktorí sa tomu venujú dlhší čas respektíve sa s nami poradiť aby nedošlo k neodbornej manipulácii čo môže zničiť aj tu najkvalitnejšiu optiku.

NASTRELENIE ZBRANÍ

Správne nastrelenie zbrani patri k tomu základnému čo by mal strelec vedieť . Každý poľovník ma určitý spôsob vlastnú rutinu pre prípravu zbrane a optiky na sezónu, ale práve pri nastreľovaní zbrane by sme sa mali držať určitých faktov, ktoré sú pre niekoho samozrejmosťou ale boli by ste prekvapení koľko poľovníkov a strelcov nikdy tieto základy nedodržuje a práve tomu sa chceme vyhnúť a s radosťou Vám pomôcť.

ÚSCHOVA ZBRANÍ

Vlastníctvo akejkoľvek zbrane prináša so sebou veľkú zodpovednosť, hlavne z hľadiska rizika jej zneužitia, preto je každý vlastník povinný zbraň a strelivo do nej riadne zabezpečiť proti jej zneužitiu alebo odcudzeniu. U nás môžete využiť krátkodobú a tiež dlhodobú úschovňu zbrani. V prípade dovoleniek, hospitalizácie alebo iných dôvodov môžete bezpečne odložiť vašu zbraň u nás.

ČISTENIE A RENOVÁCIA ZBRANÍ

Pre dlhú životnosť, správne a spoľahlivé funkcie zbrane je neodmysliteľnou súčasťou pravé jej údržba a čistenie. Zvlášť poľovnícke zbrane sú vystavené prachu a poveternostným vplyvom preto by to nikto nemal podceňovať. U nás používame kvalitné prípravky, ktoré Vám zabezpečia nie len dlhodobo vyrovnaný výkon, úspešnosť lovu ale aj estetický vzhľad Vašej zbrane desiatky rokov.

Pri nákupe na predajni možnosť platby platobnou kartou

Pri objednávke do 12:00 hod. doručenie tovaru už v nasledujúci pracovný deň.

Doprava kuriérom spoločnosti GLS iba za 3,50 € a pri objednávke nad 99,- € doprava zdarma !